Громаді Кам'янця-Подільського повернуть незаконно продане приміщення вартістю 100 тис. грн
Вищий господарський суд України підтримав позицію прокуратури міста Кам\’янця-Подільського та прокуратури області щодо повернення у власність територіальної громади незаконно відчуженого приміщення загальною площею майже 90 кв. м.Громаді Кам'янця-Подільського повернуть незаконно продане приміщення вартістю 100 тис. грн
Вищий господарський суд України підтримав позицію прокуратури міста Кам\’янця-Подільського та прокуратури області щодо повернення у власність територіальної громади незаконно відчуженого приміщення загальною площею майже 90 кв. м, розташованого на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку по вул.Саксаганського, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
За результатами нового розгляду господарським судом задоволено позовні вимоги прокуратури та скасовано рішення Кам\’янець-Подільської міської ради про приватизацію майна шляхом викупу, а також визнано недійсним договір його купівлі-продажу, укладений у 2013 році між міською радою та фізичною особою-підприємцем.
Як зазначив прокурор міста Віталій Гриньків, у суді доведено, що приватизація спірного приміщення відбулася з грубим порушенням закону. Зокрема, відчуження у приватну власність такого майна шляхом його викупу можливе лише за умови, якщо приміщення не було продане на аукціоні чи за конкурсом, або ж у разі, якщо право покупця на викуп об’єкта передбачено законодавчими актами.
Відтепер неправомірний набувач зобов’язаний повернути приміщення вартістю близько 100 тис. грн. його законному власнику – територіальній громаді Кам\’янця-Подільського.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього