Громада Хмельниччини написала листа президенту щодо врегулювання проблеми зі світлом
Секретар міської ради Костянтин Чернилевський звернувся до Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, Міністра енергетики та вугільної промисловості з проханням запровадити у Хмельницькому систему віяльних відключеньГромада Хмельниччини написала листа президенту щодо врегулювання проблеми зі світлом

Секретар міської ради Костянтин Чернилевський звернувся до Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, Міністра енергетики та вугільної промисловості з проханням запровадити у Хмельницькому систему віяльних відключень. Лист опублікований на сайті міської ради.

Президенту України П. Порошенку

Прем’єр-міністру України А. Яценюку

Голові Верховної Ради України В. Гройсману

Міністру енергетики та вугільної промисловості України В. Демчишину

Громада міста Хмельницького із розумінням ставиться до скрутної ситуації, в якій на даний час знаходиться наша держава, до необхідності збереження цілісності енергосистеми та недопущення розбалансування її роботи.
З 1 грудня в м. Хмельницькому, як і по всій Україні, на вимогу Уряду, запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії. Внаслідок цього, без попереджень, по кілька разів на день, відключається 20-25 % споживачів, одні і ті ж райони міста. Вибірковий підхід разом із непрогнозованими часом та тривалістю відключень електроенергії, призводить до несправності у роботі побутових приладів, ліфтів, систем індивідуального опалення тощо, викликає справедливе обурення громадян і працівників промислових підприємств, створюючи соціальну напругу серед населення міста.
Запровадження системи віяльних відключень, дасть можливість відключення конкретних споживачів не більше 2 годин на добу, відключення будуть застосовані до всіх споживачів, крім об’єктів життєзабезпечення та об’єктів соціальної сфери. Про графік віяльних відключень можна буде завчасно поінформувати населення міста та об’єкти промислової сфери, що дозволить громадянам міста планувати свій побут, а підприємствам – свій робочий графік.
У зв’язку із ситуацією, що склалася та, враховуючи прогнозоване пониження температури зовнішнього середовища, просимо Вашого втручання в ситуацію із відключенням електропостачання міста Хмельницького.
Сподіваємось на позитивне вирішення даного питання.

З повагою
секретар міської ради К. Чернилевський

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього