Громади Летичівщини ремонтують автодороги за власні кошти
На Летичівщині за кошти із місцевого бюджету ремонтують автодороги загального користування місцевого значення.Громади Летичівщини ремонтують автодороги за власні кошти
На Летичівщині за кошти із місцевого бюджету ремонтують автодороги загального користування місцевого значення.

«Зміни у законодавчій базі дозволяють сьогодні сільським головам спрямовувати кошти місцевих бюджетів на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення», – зазначив, спілкуючись із журналістами обласної телерадіокомпанії, начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, Петро Гнидюк.

«Першим, і поки що єдиним, хто взявся за ремонт власних автошляхів став Летичівський район», – наголосив він.

Рішенням Летичівської районної ради було ухвалено «Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Летичівського району на 2015-2017 роки» (далі – «Програма»), згідно якої, на ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг району на 2015 рік передбачені кошти, у сумі 862 тис. гривень.

На сьогодні, у рамках «Програми», філією «Летичівська ДЕД», яка є виконавцем робіт, на автомобільних дорогах місцевого значення Летичівського району, а саме: Летичів-Шпичинці, (Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка)-Шпичинці, Ярославка-Старокостантинів-Шурубків вже виконано ремонтних робіт на суму майже 300 тис. гривень.

«Це вперше за кошти із місцевого бюджету виконуються ремонтні роботи на автодорогах загального користування місцевого значення», – зауважив Петро Гнидюк.

«Маю велику надію, що досвід Летичівщини запозичать й інші громади Хмельниччини, адже громада – це велика сила», – підсумував головний дорожник Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього