Громадські активісти Хмельниччини зацікавились перевагами загального декларування доходів громадянВинесена Міністерством доходів і зборів на публічне обговорення Концепція реформи декларування доходів громадян увійшла в площину практичного обговорення представниками інститутів громадянського суспільства, які функціонують на теренах Хмельницької області.Винесена Міістерством доходів і зборів на публічне обговорення Концепція реформи декларування доходів громадян увійшла в площину практичного обговорення представниками інститутів громадянського суспільства, які функціонують на теренах Хмельницької області.

На думку керівника регіональної ради підприємців президента Хмельницької торгово-промислової палати Наталії Бєлякової, позитивний досвід економічно розвинутих країн Європи щодо практики декларування доходів і адміністрування податку на доходи фізичних осіб обов‘язково має бути культивований на нашому українському грунті.

«Загальне декларування доходів громадян – апробований соціально орієнтований економічний механізм, поширений у світі. Це необхідна умова для підвищення рівня податкової культури та фінансової освіти в суспільстві. Українці вже довели свою громадську зрілість та готовність жити за світовими стандартами, тому нова концепція реформи декларування доходів громадян необхідна українському суспільству вже та стосується кожного з нас», – зазначила Наталія Бєлякова.

Підкреслимо, що як у Міністерстві доходів і зборів України, так і у його регіональному представництві на Хмельниччині готові вислухати всі пропозиції громадськості стосовно розроблення оптимальної для нашої країни моделі загального декларування доходів громадян.

Першим важливим етапом публічного обговорення Концепції реформи загального декларування доходів громадян стане розширене засідання громадських рад при Міндоходів, які планується провести у форматі відеоселектора.

Нагадаємо, що ознайомитись з винесеною на публічне обговорення Концепцією загального декларування доходів громадян винесена на публічне обговорення можна на веб-сайті Міністерства http://minrd.gov.ua/baneryi/kontseptsiya-reformi-deklaruvannya.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього