Громадські організації Хмельниччини написали звернення до Президента України
Громадська організація «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МАЙДАН»Громадські організації Хмельниччини написали звернення до Президента України
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МАЙДАН»

«Рада Майдану Хмельницької області»
29000,м.Хмельницький , вул. Подільська 161 , тел. 063 945 75 38 , (0382)70-50-70.

№_____«___»_________ 2014р.

Президенту України
Порошенку Петру Олексійовичу

Шановний, пане Президенте!

Наша громадська організація «Хмельницький майдан» є тією організацією, члени якої з самого початку брали активну участь у Революції Гідності, були в сотнях самооборони Майдану у Києві, організовували Майдан у Хмельницькому проводили різні громадські акції.
На даний час, наша громадська організація здійснює широке представництво громадських організацій та громадян на Хмельниччині, до нашої організації входять громадські організації підприємців Хмельницької області, Хмельницький автомайдан, Хмельницька самооборона, ветеранські організації області, студентські громадські організації, обласні громадські організації правників, представництва українського козацького війська, благодійні фонди та волонтерські групи, а також інші громадські організації та громадяни. В організації відкриті також представництва в більшості районних центрів області. В організації активно діє люстраційний та антикорупційний комітети, також здійснюємо координацію діяльності волонтерських груп, які допомагають армії.
Таким чином, наша громадська організація здійснює широке представництво громадськості Хмельницької області. А тому, враховуючи складну політичну та економічну ситуацію в нашій країні ми, представники організації, звертаємося до Вас із проханням не повторювати помилок режиму Януковича під час призначення кандидатів на керівні посади області. Адже дорогою ціною український народ заплатив за перемогу демократії в державі і Ви, зокрема, обіцяли привселюдно рахуватись з думкою громади.
Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Проте ігнорування позиції громадян, що було одним із принципів роботи попередньої влади, досі має місце. Кулуарне призначення посадовців призвело до втрати органами влади довіри частини громадян.
Ознакою розвинутого суспільства є діалог. Демократична країна будується на вмінні влади дослухатися до вимог народу. Відтак, ми, громада Хмельниччини, що має активну громадську позицію, звертаємося до Вас із проханням під час призначення кандидатів на керівні посади області не ігнорувати думку громадськості нашої області

Нам також стало відомо, що готується призначення на голову Хмельницької ОДА невідомої громадськості Хмельниччини особи, за квотними партійними розподілами. Однак, ми дуже наполегливо просимо вас утриматись від таких призначень без громадського обговорення цього питання, оскільки ситуація з цим призначенням в усіх на слуху і є надзвичайно напруженою, що може вилитись в ситуацію подібну тій, яка недавно сталась в сусідній з нами області.

З повагою,

від імені членів
ГО «Хмельницький майдан»
та представників громадськості
Хмельницької області А. Міщук

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього