Громадська рада Хмельницького взялась до роботи
21 травня о 16 годині були проведенні чергові збори Громадської ради при міськвиконкомі Хмельницької міської ради.Громадська рада Хмельницького взялась до роботи
21 травня о 16 годині були проведенні чергові збори Громадської ради при міськвиконкомі Хмельницької міської ради.

Врахувавши попередні недоліки та відкинувши всі особисті амбіції, представники громадських організацій – члени Громадської ради прийнялись до роботи.
В результаті проведенних зборів було прийнято Положення та Регламент роботи Громадської ради при міськвиконкомі, а також було прийнято рішеня про формування комітетів. Відповідно до прийнятого Положення про Громадську раду, було визначено 13 робочих комітетів, що охоплюють увесь спектр роботи комітетів виконавчого комітету Хмельницької міської ради. Це історично перша Громадська рада, що нараховує 102 члени -громадських організацій та 13 комітетів. Як попередньо було визначено, члени Громадської ради надали перевагу роботи у комітетах, що відповідають за житлово-комунальну сферу, містобудування, земельні питання, децентралізацію, місцеве самоврядування, управління комунальним майном, а також протидії корупції та люстрації.

Чергові збори Громадської ради призначено на 4 червня цього року.

Юридично – Інформаційний центр

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього