Громадський рух «Народний Контроль» іде на місцеві вибори
«Громадський рух «Народний Контроль» братиме участь у найближчих місцевих виборах. Відповідне рішення було одностайно ухвалене делегатами першого партійного зʼїзду політичної сили, серед яких були і хмельничани.Громадський рух «Народний Контроль» іде на місцеві вибори
«Громадський рух «Народний Контроль» братиме участь у найближчих місцевих виборах. Відповідне рішення було одностайно ухвалене делегатами першого партійного зʼїзду політичної сили, серед яких були і хмельничани.

Під час зʼїзду лідер «Громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов наголосив, що нинішні політики не виправдовують сподівань і цінностей, які сповідував Майдан – відкритість, самоврядність, справедливість.

«Відтак сьогодні головними дійовими особами у владі мають стати волонтери та учасники АТО, громадські активісти та журналісти, які навіть без владних повноважень довели свою ефективність та готовність працювати в інтересах країни. Саме таких людей на своїй платформі обʼєднує громадський рух «Народний контроль». Ми готові брати на себе відповідальність і довести ефективність своєї роботи у владі. Разом зможемо зробити більше!», – сказав Дмитро Добродомов.

На з‘їзді політична партія «Громадський рух «Народний контроль» задекларувала пріоритети своєї діяльності. Передусім – це боротьба з корупцією та контроль за якістю надання послуг на центральному і місцевому рівнях, ефективністю використання бюджетних коштів Також серед пріоритетів – посилення ролі громадських спільнот та об’єднань громадян, спрощення для ведення малого і середнього бізнесу, обмеження впливу монополій, забезпечення правового захисту кожного громадянина. Для виконання цих пріоритетів, переконані у «Народному Контролі», необхідні відповідні важелі, які можна отримати ставши безпосередніми учасниками самоврядування.

«Україна зараз знаходиться на шляху переродження. На Майдані ми вибороли своє право на демократичний розвиток. Але корупція, безвідповідальність влади ще не поборені. Тому кожен активний громадянин нині має брати особисту відповідальність та долучатися до боротьби з системою продажних чиновників та політиків. Переконаний – наші активісти не повинні стояти осторонь формування місцевої влади. Адже ідеї Революції Гідності під силу впровадити у життя лише тим, хто вірить у їх реалізацію», – заявив під час з’їзду Олександр Корнійчук, лідер партії «Громадський рух «Народний Контроль» на Хмельниччині.

Зазначимо, перший партійний зʼїзд «Громадського руху «Народний контроль» відбувся у Києві 4 липня. У ньому взяли участь понад 300 делегатів партії з 13 областей України та Києва, члени партії, народні депутати України Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Андрій Антонищак, Богдан Матківський, гості, серед яких екс-глава СБУ Валентин Наливайченко, народні депутати Віктор Чумак та Єгор Фірсов.

Політична партія «Громадський рух «Народний контроль» бере свій початок від однойменного громадського об’єднання, яке було створено в 2012 році в середовищі львівських журналістів та громадських діячів. Після завершення Революції Гідності «Народний контроль» продовжив відстоювати її ідеї, а перехід від громадської структури до політичної партії – це реакція на сформований після Майдану суспільний запит на нову політичну якість. Відтак політична партія «Громадський рух «Народний контроль» – це справді об’єднання нового типу. В основі його діяльності покладено принцип відкритості та використання можливостей ЗМІ, які є інструментом, що дозволяє тримати постійний зворотній зв\’язок з активними громадянами.

Осередки «Громадського руху «Народний Контроль» уже працюють та успішно зарекомендували себе і на Хмельниччині, зокрема, у Кам’янці-Подільському, Славуті, Шепетівці, Нетішині, Теофіполі, Волочиську та Хмельницькому.

Громадський рух «Народний Контроль» іде на місцеві вибориГромадський рух «Народний Контроль» іде на місцеві вибори

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього