На кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, наразі ремонтують Ратушу, а найближчим часом відбудеться поточний ремонт тунельного проїзду Вітряної брами
Гроші за проїзд Замковим мостом пустять на ремонт Вітряної брами
Гроші за проїзд Замковим мостом пустять на ремонт Вітряної брами
На кошти, отримані від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, наразі ремонтують Ратушу, а найближчим часом відбудеться поточний ремонт тунельного проїзду Вітряної брами. Роботи виконуватиме ПРАТ \”Кам’янець-Подільська реставрація”. Про це повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради.

Для довідки:

Вітряна брама — брама в Старому місті Кам\’янця-Подільського, що примикає до башти Стефана Баторія. У комплексі з баштою брама є пам\’яткою містобудування та архітектури України національного значення. Вітряна брама суцільним кам\’яним муром з\’єднувалася з Турецьким бастіоном. Через Вітряну браму до міста в\’їжджали всі, хто прибував до Кам\’янця-Подільського з півночі. Так, у жовтні 1846 року, в\’їхавши через цю браму, розпочав тижневе знайомство з містом 32-річний поет і художник Тарас Шевченко. А через кілька років через цю браму в\’їжджали до міста 15-річний Степан Руданський (1849 рік), 17-річний Анатолій Свидницький (1851 рік), щоб розпочати навчання в Подільській духовній семінарії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього