11 грудня на черговому засідання парламенту, група нардепа Ігоря Єремєєва відмовилась від керівних посад у запропонованих комітетах
Група Єремєєва "Воля народу" відмовилась від посад в комітетахГрупа Єремєєва "Воля народу" відмовилась від посад в комітетах
11 грудня на черговому засідання парламенту, група нардепа Ігоря Єремєєва відмовилась від керівних посад у запропонованих комітетах. Про це йдеться в проекті постанови №1356, зареєстрованому в парламенті 10 грудня.
Підтвердженням тому,є пояснювльна записка.
У записці група пояснює своє рішення тим, що коаліція відмовила опозиції і депутатам, що не увійшли до більшості, в можливості очолити бюджетний і регламентний комітети, комітет зі свободи слова, а також обмежила їх доступ до керівництва комітетів.
\”Метою проекту є відмова від квот депутатської групи \”Воля народу\” на посади перших заступників, заступників, секретарів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання у зв\’язку з узурпацією представниками коаліції \”Європейська Україна\”, – йдеться в записці.
Проект стосується Сергія Лабазюка, Андрія Деркача, Володимира Кацуби, Михайла Поплавського, В\’ячеслава Богуслаєва, Олександра Онищенка, Віктора Развадовського, Анатолія Гіршфельда, Віктора Бондаря. \”Воля народу\” пропонує відібрати у них посади заступників і секретарів комітетів і призначити рядовими членами.
Але то є офіційна сторона такого рішення.Чим воно спровоковане, а саме,блокуванням трибуни фракцією Радикальної партії й пояснюється тим,що депутати з групи \”Воля народу\”голосували за закони 16 січня.За словами лідера фракції,вони не мають права очолювати комітети та обіймати в них керівні посади.
Логіка в тому що відбулось є одна, ця гра є нічим іншим як невеличке протистоянні груп впливу.
З одного боку бізнес-група Єремєєва,а з другого боку, група RUE фракції\”Опозиційний блок\” Сергія Льовочкіна, якого називають неофіційним \”господарем\” фракції Радикальної партії Ляшка.Тому була задіяна стара схема з блокуванням трибуни якраз фрацією Радикальної партії начолі з її лідером.
Таким чином група RUE та \”Опозиційний блок\” в особі Сергія Львочкіна, неформально отримала контроль над \”відібраними\” комітетами й буде керувати ними через фракцію Ляшка.А сама фракція в особі лідера буде мати додаткові важелі в коаліції та матеріальні бонуси.
Ну,а чисто по джентельментські, група Єремєєва буде мати рядовими членами своїх людей у цих комітетах й матиме невеличкий вплив, тобто будуть при справі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього