Губернатор Хмельниччини озвучив свою позицію що Асоціації України з ЄСГолова облдержадміністрації Василь Ядуха зустрівся з представниками депутатського корпусу обласної ради, керівниками підприємств, установ та організацій аби обговорити євроінтеграційну політику держави.Губернатор Хмельниччини озвучив свою позицію що Асоціації України з ЄСГолова облдержадміністрації Василь Ядуха зустрівся з представниками депутатського корпусу обласної ради, керівниками підприємств, установ та організацій аби обговорити євроінтеграційну політику держави.
Зокрема, очільник області наголосив, що десятиліттями наш народ прагнув відчути себе частиною європейської спільноти, однак реальні кроки почалися лише з приходом до влади команди Президента Віктора Януковича.
Глава держави в останньому інтерв’ю журналістам українських телеканалів підкреслив, що впродовж тривалого часу Україна вела переговори на різних рівнях з різними структурами Європейського Союзу в торгово-економічних питаннях, питаннях енергетики. Україна як і раніше прагне підписати Угоду про асоціацію з ЄС і влада робитиме все, щоб вона була підписана на принципах паритетної кооперації.
Особливо наголосив голова облдержадміністрації на словах Гаранта про те, що стосується умов. Це є принциповим питанням і все повинно відбуватися в інтересах українського народу. «Тому, на даному етапі, нам важлива і необхідна підтримка й розуміння громадськості у відстоюванні національних інтересів і потреб. Переконаний, кожен з нас однаково відповідальний за те, якою наша країна вступить у ЄС і як ми там житимемо надалі», – сказав голова адміністрації.
Він з приємністю відзначив, що позицію нашої держави Європа зрозуміла. Наголосив, що ми обов’язково підпишемо угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі. І це відбудеться тоді, коли ми будемо впевненні, що вітчизняній економіці нічого не загрожує, а рівень життя людей поліпшиться.

«Зміни в Україні потрібні – і це ні в кого не викликає сумнівів. Але поспішати і робити не виважені дії, не врахувавши можливих ризиків – ми не маємо права. Відтак, асоціація буде підписана, але на вигідних для всіх умовах», – сказав Василь Ядуха.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього