Губернатор  одягнув \"овечу шкуру\", вважає обласний бютівецьКерівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” Іван Гладуняк не вірить, що Майдан зробить голову облдержадміністрації Василя Ядуху героєм.Губернатор  одягнув \"овечу шкуру\", вважає обласний бютівецьКерівник депутатської фракції ВО “Батьківщина” Іван Гладуняк не вірить, що Майдан зробить голову облдержадміністрації Василя Ядуху героєм.
“У них інша партійна система. Такої монополізації, як зараз, навіть за Кучми не існувало. Пам’ятаєте, тоді головою облдержадміністрації працював Горинь, міністром був Заєць. Не практикувалося, що на той час правляча СДПУ(о) всюди ставила “своїх” членів партії. Як правило, призначали неполітичних і авторитетних людей”, – вважає бютівець.

“У світлі останніх подій тактика вищого керівництва країни залишається незмінна. Для Сходу сьогодні дають вказівки підтримувати Президента Віктора Януковича і введення надзвичайного стану, а Західним губернаторам — дружити з людьми, виходити і звинувачувати винних. Тобто одягнути овечі шкури. Це було завжди. Як собі уявляєте, щоб у Львові чи Івано-Франківському голова ОДА заявив про підтримку Януковича? Фактично Ядуха — заручник тих, дій, які ухвалюються у Києві”, – наголосив Гладуняк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього