Губернатор побував на ферміГолова облдержадміністрації Василь Ядуха у ході робочої поїздки на Білогірщину взяв участь у відкритті другої черги молочно-товарної ферми на 250 голів ТОВ НВА «Перлина Поділля» у с. Юрівка.Губернатор побував на ферміГолова облдержадміністрації Василь Ядуха у ході робочої поїздки на Білогірщину взяв участь у відкритті другої черги молочно-товарної ферми на 250 голів ТОВ НВА «Перлина Поділля» у с. Юрівка.
У 2011 році господарством введено в експлуатацію молочно-товарну ферму в селі Жижниківці на 200 голів. Вже наступного року розпочато реконструкцію молочно-товарного комплексу в селі Юрівка, проектна потужність якого становить 520 голів. В травні 2013 року введено в дію I чергу на 250 голів, а вже сьогодні – II черга молочно-товарної ферми ще на 250 голів. Всього на даній фермі утримується 663 голови ВРХ.
Генеральний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергій Іващук здійснив екскурсію молочно-товарним комплексом, на якому практично всі основні виробничі функції автоматизовано, забезпечено дотримання відповідних санітарних норм, що дає можливість удосконалити виробничі процеси та отримати якісне молоко. Крім того, відкриття молочної ферми забезпечить створення 26 нових робочих місць. У реконструкцію приміщення молочнотоварної ферми та закупівлю обладнання вкладено 5 мільйонів гривень. Це власні кошти господарства. В господарстві на цьому зупинятися не збираються. У планах реконструкція приміщень ще на тисячу голів дійного стада.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього