Губернатор пообіцяв, що протягом наступних двох років буде газифіковано понад 170 населених пунктів Хмельницької областіПро це заявив голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час робочої поїздки в Ізяславський район. Впродовж 2014-2015-го років влада планує залучити кошти як з обласного та місцевих бюджетів, а також «Хмельницькгазу» та «Нафтогазу України».Губернатор пообіцяв, що протягом наступних двох років буде газифіковано понад 170 населених пунктів Хмельницької області
Про це заявив голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час робочої поїздки в Ізяславський район. Впродовж 2014-2015-го років влада планує залучити кошти як з обласного та місцевих бюджетів, а також «Хмельницькгазу» та «Нафтогазу України».
За словами Василя Ядухи, є попередня домовленість, згідно якої збираються газифікувати 173 населених пункти Ізяславського, Шепетівського, Полонського та Летичівського районів.
За останніх три роки на Хмельниччині газифіковано 266 населених пунктів і прокладено 1,5 тисячі кілометрів газових мереж, на що витрачено 130 мільйонів гривень. Вісім районів краю уже повністю газифіковані, стверджують в облдержадміністрації.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього