Губернатор просить мітингувальників стерегтись туберкульозуГолова Хмельницької ОДА Василь Ядуха вийшов з черговим зверненням до мешканців області.

“В області нині, всупереч непростій загальнодержавній суспільно-політичній ситуації, всі галузі стабільно працюють для забезпечення нормальної життєдіяльності краю. Разом з тим, наміри окремих опозиціонерів майдану можуть спричинити серйозні проблеми. Блокування роботи адмінбудівель чи правоохоронних органів, перешкоджання у роботі державних структур може призвести до незворотних процесів. Страждатиме економічний та соціальний сектори. Якщо протистояння чи провокації продовжуватимуться, то є ризик залишитися без бюджету на наступний рік”, – зазначається у зверненні, яке розміщене на сайті облдержадміністрації.Губернатор просить мітингувальників стерегтись туберкульозуГолова Хмельницької ОДА Василь Ядуха вийшов з черговим зверненням до мешканців області.

“В області нині, всупереч непростій загальнодержавній суспільно-політичній ситуації, всі галузі стабільно працюють для забезпечення нормальної життєдіяльності краю. Разом з тим, наміри окремих опозиціонерів майдану можуть спричинити серйозні проблеми. Блокування роботи адмінбудівель чи правоохоронних органів, перешкоджання у роботі державних структур може призвести до незворотних процесів. Страждатиме економічний та соціальний сектори. Якщо протистояння чи провокації продовжуватимуться, то є ризик залишитися без бюджету на наступний рік”, – зазначається у зверненні, яке розміщене на сайті облдержадміністрації.
Крім цього, губернатор попереджає мітингувальників про епідемію туберкульозу.

“Звертаюся до вас із проханням бути особливо пильними і до свого здоров’я! В області нам вдалося зупинити ріст захворюваності на туберкульоз і вже три роки поспіль поступово зменшується кількість хворих. Нещодавно на Київському майдані померла від туберкульозу людина, в якої була відкрита форма цієї недуги. Не залишіть цей факт поза увагою”, – закликав Ядуха.

Керманич Хмельниччини побажав подолянам “бути зваженими у своїх помислах і діях, аби в мирі і спокої завершити цей рік та з новими конструктивними планами увійти в європейську сім’ю”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього