Губернатор відвідав свинофермуГолова облдержадміністрації Василь Ядуха у ході робочого візиту у Чемеровецький район відвідав комплекс – репродуктор на 800 голів свиноматок в с.Свіршківці ПП «Аграрна компанія 2004».Губернатор відвідав свинофермуГолова облдержадміністрації Василь Ядуха у ході робочого візиту у Чемеровецький район відвідав комплекс – репродуктор на 800 голів свиноматок в с.Свіршківці ПП «Аграрна компанія 2004».
«Сьогодні на території області вирощується 350 тисяч свиней. Це на 16% більше до відповідного періоду минулого року. Серйозно наростили поголів’я саме агроформування, які дали 151% приросту. За три роки роботи поголів’я свиней зросло майже на 50 тисяч, а виробництва м’яса тільки за останній рік зросло більш, як на 5 тисяч тонн або на 13%. 195 агроформувань області, які займаються саме галуззю свинарства, дають можливість забезпечити ринок якісними продуктами харчування. За 3 роки в області побудовано півтора десятка свинокомплексів, і це надзвичайно позитивно», – сказав Василь Ядуха.
Роботу «Аграрної компанії 2004» він назвав взірцевою. Комплекс в с.Свіршківці зведено майже з руїн. В перспективі тут планують вдвічі збільшити кількість свиноматок, відповідно вдвічі збільшиться і кількість поросят, яка нині вже складає 3 тисячі голів. Нині підприємство утримує всього 8530 голів свиней, що складає 60% від загальної чисельності поголів\’я у господарствах Чемеровецького району.
Зацікавило очільника краю й неординарне рішення керівництва компанії щодо опалення приміщень свинокомплексів. Завдяки особистій ініціативі керівника Петра Лабазюка було вивчено, а згодом і втілено у життя власними силами ідею будівництва та облаштування котла, котрий працює на соломі. Саме такий варіант вирішення цього завдання, яке передбачає застосування альтернативного виду палива, дає можливість господарству зекономити 50% коштів на енергоносіях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього