Губернатор виписав догану підлеглому, який хотів демонтувати намети на хмельницькому ЄвромайданіГолова Хмельницької ОДА Василь Ядуха доручив керівнику апарату підготувати розпорядження про винесення догани директору департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергію Вавринчуку за створення суспільно-політичної напруги в області.Губернатор виписав догану підлеглому, який хотів демонтувати намети на хмельницькому ЄвромайданіГолова Хмельницької ОДА Василь Ядуха доручив керівнику апарату підготувати розпорядження про винесення догани директору департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергію Вавринчуку за створення суспільно-політичної напруги в області.
Про це сьогодні губернатор повідомив на колегії облдержадміністрації.

“Цей керівник підписав неконкретні та необгрунтовані листи на відомства Хмельницької міської ради, які розцінюються політичними опонентами влади, як намагання щось змінити на Майдані. Ви добре знаєте мою позицію – ніхто не зробить півкроку, щоб перешкоджати людям висловлювати власні точки зору“, – наголосив Ядуха.

Водночас керманич області попередив всі контролюючі структури влади утриматися від загострення суспільно-політичної ситуації на Хмельниччині.

Як писав “Незалежний громадський портал”, 22 грудня виконувач голови Хмельницької обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков повідомив, що державна екологічна інспекція в Хмельницькій області звернулася до комунального підприємства з озеленення будівництву і благоустрою міста з вимогою демонтувати військовий намет опозиції з хмельницького Євромайдану, який розміщений біля Хмельницької облдержадміністрації.

“Обласна влада в особі Ядухи направила екологічну інспекцію на демонтаж нашого намету з Майдану. Щоправда, опозиція дала заявку до міської ради, в якій сказано, що наша акція є безстроковою, у тому числі й розміщення наметів. Екологічна інспекція хоче нас вигнати з Майдану, але ми надалі стоятимемо”, – сказав бютівець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього