Губернатор Ядуха зірвав бюджетну сесію? (ВІДЕО)Заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Осадчий припустив, що якби голова облдержадміністрації, член бюджетної комісії облради Василь Ядуха, був присутній на засіданнях цієї комісії, прийняття обласного бюджету на 2014 рік не довелося б відкладати.Заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Осадчий припустив, що якби голова облдержадміністрації, член бюджетної комісії облради Василь Ядуха, був присутній на засіданнях цієї комісії, прийняття обласного бюджету на 2014 рік не довелося б відкладати.

Про це посадовець сказав у коментарі журналістам.

Як з’ясувалося, депутат-губернатор Василь Ядуха “прогуляв” останні два засідання бюджетної комісії. Перший раз – 27 січня, коли для засідання не вистачило кворуму, пан Ядуха, за словами Осадчого, перебував у Києві. Другий раз – 29 січня – причина неявки губернатора невідома. Щоправда, того дня Василь Ядуха перебував на роботі.

“Перед бюджетною комісією я заходив до Ядухи, але його не було. А яка причина, мені важко сказати”, = зазначив В.Осадчий. (Дивитися відео з 9 хв. 34 с).

На уточнююче запитання “Незалежного громадського порталу”, з приводу того, що, якби Василь Ядуха 29 січня прибув на бюджетну комісію, то сесію облдради з 30 січня не довелося би переносити на 14 лютого, пан Осадчий ствердно відповів: “Так, думаю, що сесія відбулася би 30 січня”.

“Без проведення бюджетної комісії не доцільно проводити пленарне засідання сесії обалсної ради. Згідно з регламентом сесії Хмельницької облради, всі питання, які виносяться на сесію, попередньо повинні розглянути постійні комісії облради. Тим паче, у за тієї ситуації, що склалася, проводити сесію без комісій, розцінювалося б як намагання протягнути бюджет”, – наголосив пан Осадчий.

Він додав, що обласний бюджет-2014 по всіх напрямках має зростання приблизно на 10 відсотків порівняно з попереднім роком.

Як писав НГП, 29 січня засідання постійної комісії облради з питань бюджету було зірвано через відсутність кворуму.

Бажання працювати виявили 5 із 16 членів бюджетної комісії: Іван Гончар (ВО “Свобода”), Мар’ян Зеленецький, Василь Ваків (обоє – ВО “Батьківщина”), Сергій Пенюшкевич (Партія регіонів), Олег Хавронюк (сказав, що прийшов представляти інтереси члена бюджетної комісії Івана Гладуняка, який зараз у Києві).

Голова комісії Світлана Лукомська перебуває у відпустці. Це підтвердив перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко.

Секретар комісії Юрій Браніцький (фракція Партії регіонів) відсутній через виробничі питання. Заступник голов комісії Сергій Ведерніков (фракція Партії регіонів), за інформацією апарату облради, не відповідав на телефонні дзвінки.

Не прибув на засідання й губернатор Хмельниччини Василь Ядуха, який є членом бюджетної комісії.

Пізніше заступник голови облради Василь Осадчий підписав розпорядження про пересення позачерговою бюджетної сесії Хмельницької облради на 14 лютого.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього