Губернатор пообіцяв, що вартість соціального хліба не зростатимеНа Хмельниччині вартість соціального хліба не зростатиме.

Такі гарантії дав голова ОДА Василь Ядуха на прямій телефонній лінії з громадянами.Губернатор пообіцяв, що вартість соціального хліба не зростатимеНа Хмельниччині вартість соціального хліба не зростатиме.

Такі гарантії дав голова ОДА Василь Ядуха на прямій телефонній лінії з громадянами.
“Обласна державна адміністрація не отримувала жодних документів від пекарів щодо зміни цінової політики на соціальні сорти хліба. Навпаки – ми розробили графік поставки 15 тисяч тонн пшениці на Хмельницький хлібокомбінат, який виробляє 40 відсотків хліба в області”, – сказав він.

Ядуха вніс уточнення: нові власники Хмельницького хлібокомбінату не мають власних полів для забезпечнння завод сировиною.

Як писав “Лівий берег”, скандально відомі народні депутати Олександр та Андрій Табалови купили Хмельницький хлібокомбінат.

Угода оформлена на кіровоградську компанію “Формула смаку”, яка контролюється Табаловими. Продавець заводу – український олігарх Андрій Веревський, що володіє агрохолдингом “Кернел”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього