Голова Хмельницької обласної адміністрації Олександр Корнійчук теж заповнив електронну декларацію. Ознайомитися із нею можна тут.

«Родзинкою» у декларації губернатора, є, мабуть, лише швейцарський годинник «Breguet», придбаний ним у свій День народження в 2012 році за 160 тисяч гривень. Це усі шикарні речі, якими володіє родина голови Хмельницької ОДА. Ані тобі антикваріату, ані картин, ані норкових шуб та діамантів у дружини…

Хоча, новий губернатор Хмельниччини ніколи не казав, що бідує. До свого «походу у політику» в 2012 році, він мав доволі успішний аграрний бізнес, на якому заробив перші мільйони. Згідно декларації,  Олександр Корнійчук й донині є бенефіціарним власником (контролером) ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Заріччя».

Родина Корнійчуків володіє чималою кількістю нерухомості та землі. Зокрема, сам голова ОДА має у власності дачний (садовий) будинок площею 394,9 кв.м у селі Сахнівці Старокостянтинівського району. Також у нього є три житлових будинки у Старокостянтинові – 239 кв.м, 99,5 кв.м та 65 кв.м. Останній будинок був придбаний у 2015 році за майже 90 тисяч гривень.

Крім житлових та дачного будинків, Олександр Олександрович задекларував чимало нежитлових приміщень, які є його власністю. Зокрема, у Старокостянтинові він має два нежитлових приміщення – 249,5 кв.м та 193,2 кв.м. У селі Сахнівці у ньго три нежитлових приміщення – площею 605,3 кв.м, 158,1 кв.м та 398,1 кв.м. А у селі Красносілка Старокостянтинівського району Корнійчук володіє аж одинадцятьма нежитловими приміщеннями різної площі – від 15,5 кв.м до 5548,1 кв. м. Загальна ж площа усіх цих приміщень складає 19998,5 кв.м.

У дружини Олександра Корнійчука у власності є квартира у Старокостянтинові площею 49,7 кв.м та незавершене будівництво житлового будинку площею 385,8 кв.м, яке вона оцінила у 72342 гривні. Крім того, дружина голови ОДА задекларувала два нежитлових приміщення, які має у власності -222,8 кв.м та 479,4 кв.м.

Чимало має подружжя Корнійчуків і землі у власності. Самому Олександру Олександровичу належить вісім земельних ділянок загальною площею 48050 кв.м. Ще чотири ділянки загальною площею 1119408 кв.м знаходяться у нього в оренді, але ще наприкінці 2012 року вони ним були передані у суборенду фермерському господарству «Кобудь». У дружини губернатора у власності чотири земельні ділянки загальною площею 41813 кв.м.

За минулий рік родина губернатора, згідно декларації, не заробила великих грошей. Олександр Корнійчук задекларував лише 57526 гривень допомоги по безробіттю, а його дружина – 5199 гривень страхових виплат та 109172 гривні від відчуження майна.

Утім, жити безбідно минулого року родині голови ОДА допомогли заощадження, яких у них чимало. На банківських рахунках подружжя зберігає понад 350 тисяч гривень. Задекларували губернатор та його дружина і готівкові кошти, яких у них теж назбиралося чимало. Олександр Корнійчук “під матрацем” зберігає 100 тисяч доларів та 6 мільйонів гривень, а його дружина – 3 мільйони гривень. Крім того, дружина голови ОДА задекларувала 120 тисяч євро, які, як вказано в декларації, вона позичила третім особам.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього