Гурт «ТІК» завітав з концертом до Хмельницького
Тверезість та культура у Хмельницькому. З ювілейним концертом на Поділля завітав відомий вінницький гурт «ТІК». Музиканти потішили своїх шанувальників народними хітами та свіжими доробками.Гурт «ТІК» завітав з концертом до Хмельницького
Тверезість та культура у Хмельницькому. З ювілейним концертом на Поділля завітав відомий вінницький гурт «ТІК». Музиканти потішили своїх шанувальників народними хітами та свіжими доробками.

Вони на сцені вже десять років. Свої пісні, що полюбилися багатьом шанувальникам, називають народною творчістю. Гурт «ТІК» представив на розсуд глядачів пісенний підсумок свого маленького ювілею. Всеукраїнський тур музикантів «Люби ти Україну» охопив і західний регіон. До Поділля у соліста гурту Віктора Бронюка особливе ставлення, адже сам він родом із сусідньої Вінничини.

За десятирічну кар’єру учасники гурту «ТІК» випустили 4 альбоми. З концертами артисти вже об’їздили схід країни, співали і для захисників на фронті. Побували навіть за океаном – діаспора США та Канади тепло зустрічала земляків.

За час десятилітньої творчості число фанів гурту значно зросло. Секрет успіху – прості тексти та запальні мелодії «ТІКу» легко запам’ятовуються. Тож незадоволених глядачів на концерті не було.

Про свої творчі плани музиканти не розповідають – проте обіцяють багато цікавинок для прихильників і у наступне десятиріччя творчості, – повідомляється у репортажі телеканалу \”Екслюзив\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього