Хлібопекарям рекомендують привести ціни на хліб у норму
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у зв’язку з ситуацією, що склалася на ринку хліба та хлібобулочних виробів області, внесло 10 суб’єктам господарювання обов’язкові для розгляду рекомендації щодо приведення цін на хліб та хлібобулочні вироби до економічно обґрунтованого рівня.Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у зв’язку з ситуацією, що склалася на ринку хліба та хлібобулочних виробів області, внесло 10 суб’єктам господарювання обов’язкові для розгляду рекомендації щодо приведення цін на хліб та хлібобулочні вироби до економічно обґрунтованого рівня.
Згідно з даними моніторингу у Хмельницькій області протягом січня – березня 2015 року спостерігалося зростання середніх роздрібних цін на борошно на 23%. Зросли середні роздрібні ціни на хліб з борошна І ґатунку та хліб житній на 24,5%.
Зростання цін на хліб та хлібобулочні вироби в окремих випадках може бути пов\’язане з діями суб\’єктів господарювання, які мають ознаки монопольного становища на ринку оптової реалізації хліба та хлібобулочних виробів.
Рекомендації отримали ТОВ «ТД «Хмельницькхліб», ДП «Проскурів-хліб», ПП «Добрий хліб», ПАТ Кам’янець-Подільський «Хлібокомбінат», ТОВ «Агробізнес», ПП Білявець О.П., ПАТ «Славутський хлібозавод», ЗАТ «Ізяславський хлібозавод», ТОВ «Товтри», ФОП Бідюк В.Ф.
Про результати розгляду рекомендацій суб’єкти господарювання повинні повідомити територіальне відділення у десятиденний термін з дня їх отримання.
У разі невиконання вимог рекомендацій у зазначений строк відносно порушників законодавства про захист економічної конкуренції будуть розпочаті справи.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення