Хмельничан кличуть на генеральне прибирання
Міський голова Олександр Симчишин видав розпорядження про проведення з 28 березня до 28 квітня 2016 року місячника санітарної очистки та благоустрою міста Хмельницького.Хмельничан кличуть на генеральне прибирання
Для покращення санітарного стану обласного центру та у зв’язку із проведенням Дня довкілля міський голова Олександр Симчишин видав розпорядження про проведення з 28 березня до 28 квітня 2016 року місячника санітарної очистки та благоустрою міста Хмельницького.
Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника належить відновити місця розритих проїжджих частин вулиць, тротуарів, провести підсів трави на зелених зонах та посадку молодих дерев, повідомляє сайт Хмельницької міської ради.
Управлінню архітектури та містобудування доручено рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України “Про рекламу”.
Комунальному підприємству “Міськсвітло”, Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству “Електротранс” необхідно очистити опори від об’яв та інформацій.
Головам комітетів самоорганізації населення в період місячника належить організувати прибирання територій мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани, а головам квартальних комітетів – організувати прибирання територій у приватному секторі.
Комунальне підприємство “Спецкомунтранс”, в період проведення місячника, міський голова зобов’язав приймати сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.
У рамках місячника відбудуться акція «За чисте довкілля» та День довкілля, під час яких за участю громадськості проводитимуться заходи з очищення міської території від сміття та бруду, прибирання прибережних смуг, зелених зон, посадка зелених насаджень тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього