Хмельничан навчали бути бізнесменами
Лише з початку року за сприяння Хмельницького міського центру зайнятості 85 громадян започаткували власну справу. Реалізовують себе містяни у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, наданні бухгалтерських, юридичних, консалтингових та перукарських послуг, започатковують туристичні агентства та навіть займаються бджільництвом.Хмельничан навчали бути бізнесменами
Лише з початку року за сприяння Хмельницького міського центру зайнятості 85 громадян започаткували власну справу. Реалізовують себе містяни у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, наданні бухгалтерських, юридичних, консалтингових та перукарських послуг, започатковують туристичні агентства та навіть займаються бджільництвом.

Аби об’єктивно оцінити свої можливості та усвідомити усі ризики відкриття власної справи на базі центру зайнятості проводяться тематичні семінари, круглі столи та тренінги.

Днями, у рамках співробітництва з Міжнародною організацією праці, на базі Хмельницького міського центру зайнятості відбувся навчальний тренінг «Розпочни свій бізнес». Його провела провідний спеціаліст відділу організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості Тетяна Охремчук. Участь у ньому взяло 10 хмельничан, які налаштовані найближчим часом відкрити власну справу.

Під час заходу учасники розглядали основні етапи бізнес-планування, вчились генерувати та аналізувати життєздатність запропонованих ідей для започаткування власної справи, проводили маркетингове дослідження потенційного бізнесу, розглядали питання конкуренції та ризиків, а також здійснювали фінансове планування. Коженмавзмогу оцінити власні можливості, вміння, навички, захоплення, матеріальне забезпечення та навчитись правильно обирати напрямок для свого бізнесу.

Особливу зацікавленість учасників тренінгу викликали ділові ігри з бізнес-планування, адже у формі розваги вони змогли не тільки засвоїти теоретичні знання, але і набути практичні вміння, що складають основу будь-якого бізнесу: купівля сировини, виготовлення та реалізація продукції, заощадження, готівка на витрати, ведення облікової документації, планування ведення бізнесу тощо.

Наприкінці тренінгу учасники подякували організаторам за цікаве та корисне навчання, а Тетяна Охремчук побажала їм успішного втілення в життя своїх бізнес-ідей та задоволення від улюбленої справи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього