Хмельничан Пасхальні свята цікавлять більше, ніж розмови з Володимиром Кальніченком
Гарячу телефону лінію «Запитай у влади» сьогодні можна було назвати просто телефонною.Хмельничан Пасхальні свята цікавлять більше, ніж розмови з Володимиром Кальніченком
Гарячу телефону лінію «Запитай у влади» сьогодні можна було назвати просто телефонною. За годину очікувань заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації підняв слухавку лише один раз. Тема дзвінка – підвищення комунальних платежів та відсутність коштів на їхню оплату.
За інформацією телеканалу Ексклюзив – чергова телефонна лінія «Запитай у влади» ажіотажу серед хмельничан не набула. Мабуть, громадяни отримали вичерпні відповіді тиждень тому, коли слухавку піднімав очільник області Михайло Загородній. Та ще й прийдешні Пасхальні свята і підготовка до них людей цікавлять більше. За годину очікування телефонного дзвінка бажання поспілкуватись виявив тільки один мешканець міста.
Запитання у чоловіка зрозуміле та цікаве для кожного українця – це підняття тарифів за комунальні послуги. Особливо на гарячу воду. Пенсійні виплати, які він отримує від держави, не можуть покрити нарахувань від комунальників. На життя та ліки залишаються копійки.
Натомість медійників цікавили питання аграрної тематики. Чи сіють та яка вартість хліба буде на полицях магазинів. Та чи впроваджуються на території області подекуди нові та дещо забуті види сільськогосподарських культур цьогорічної весняно-посівної кампанії.
Всі ці подорожання, починаючи від посівного матеріалу та закінчуючи ремонтними деталями до сільгосптехніки, вплинули на всі підприємства та агрохолдинги. Великі та потужні компанії можуть впоратись із ростом цін, натомість малі фермерські господарства таких обігових коштів не мають. Тому і починають віддавати землю агрогігантам.
Проте найголовніше, каже заступник, що землю все таки обробили і урожай очікують не менший, ніж минулого року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього