Хмельничан просять допомогти встановити особу ймовірного вбивці
14 вересня 2015 року на пасовищі неподалік села Заслучне Красилівського району Хмельницької області були виявлені рештки тіла людини. Як згодом вдалося встановити, вони належать 10-річній дівчинці, яка у серпні цього року зникла безвісті у м. Вінниці.Хмельничан просять допомогти встановити особу ймовірного вбивці
14 вересня 2015 року на пасовищі неподалік села Заслучне Красилівського району Хмельницької області були виявлені рештки тіла людини. Як згодом вдалося встановити, вони належать 10-річній дівчинці, яка у серпні цього року зникла безвісті у м. Вінниці.
У ході розслідування працівники міліції з‘ясували, що дитина була жорстоко вбита, і з великою вірогідністю до цього злочину причетний чоловік, який називався Андрієм, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
У зв‘язку з цим звертаємося до усіх свідомих громадян з проханням допомогти у розшуку небезпечного зловмисника.
Його прикмети:
Хмельничан просять допомогти встановити особу ймовірного вбивці
Орієнтовний вік 45-60 років, має трохи повнувату статуру (але може і схуднути внаслідок перебування на дієті). Волосся темне з сивиною, середньої довжини, зібране у хвіст (але може мати і коротку зачіску). Може носити вуса або бороду. На животі з правого боку має шрам, ймовірно, нанесений гострим предметом. Переважно розмовляє українською мовою, але іноді може переходити на російську. Цікавиться окультними науками.
Будь-яку відому вам інформацію про місцеперебування підозрюваної особи прохання повідомляти до найближчого відділку міліції, за телефоном 102 або телефоном у місті Хмельницькому (0382) 69-23-15.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту