Хмельничан просять своєчасно надавати фактичні показання лічильників
Для того, щоб коректно відобразити фактичне споживання природного газу – споживачам Хмельниччини необхідно взяти за правило: щомісячно, станом на 01 число, знімати показання приладів обліку та передавати дані протягом перших днів місяця до свого газового господарства.Хмельничан просять своєчасно надавати фактичні показання лічильників
Для того, щоб коректно відобразити фактичне споживання природного газу – споживачам Хмельниччини необхідно взяти за правило: щомісячно, станом на 01 число, знімати показання приладів обліку та передавати дані протягом перших днів місяця до свого газового господарства. Лише чіткий облік та самодисципліна дозволять користувачам газу бути впевненими, що сплачуватимуть лише за реально використаний газ. Зручніше за все передавати щомісячні показання, зареєструвавшись на сайті 104.ua через Особистий кабінет.
Зняття показань лічильників проводиться споживачем самостійно, обов’язково станом на 01 число місяця. Щоб зафіксовані дані були враховані при визначенні розміру оплати за газ, показання приладів обліку газу необхідно передати до ПАТ «Хмельницькгаз» 1,2 або 3 числа.
«Хочу наголосити нашим споживачам, що від того, наскільки оперативно та достовірно вони щомісячно надаватимуть дані свого лічильника, – настільки вони коректно та вірно будуть відображені у рахунку-платіжці, – наголошує заступник голови правління компанії Віталій Рейда. – Тому в разі ненадання споживачем інформації щодо контрольних показань лічильника, обсяг використаного газу буде визначений розрахунковим (прогнозованим) способом».
Тож передати показання газового лічильника можна будь-яким зручним способом, зокрема:
– через Особистий кабінет споживача, попередньо зареєструвавшись на сайті ПАТ «Хмельницькгаз»
– за допомогою Контакт-центру ПАТ «Хмельницькгаз» (для споживачів м. Хмельницького та Хмельницького району) за тел.: (067) 382 86 62, 0 800 50 43 14, (0382) 71 22 41, (0382) 71 70 03, (0382) 71 70 10, (0382) 71 04 55; для споживачів області – за телефонами місцевих абонентних служб (телефони служб можна дізнатися на сайті ПАТ «Хмельницькгаз» у розділі «Контакти наших служб» або за номерами: 0 800 50 43 14 та (067) 382 86 62;
– через всеукраїнський Контакт-центр за тел.: 742 104 або надіслати показання на електронну адресу центру [email protected]
Споживачі в подальшому мають можливість переконатись у правильності обробки даних. Показання лічильника, відправлені споживачем з Особистого кабінету, повинні бути зараховані на Особовий рахунок того ж дня. Обробка даних, переданих через Контакт-центри, займе трохи більше часу.
«Хочемо зауважити, що із введенням в дію з 18 листопада Особистого кабінету споживача, з’явилась сучасна можливість найзручнішим способом передавати показання лічильника. Адже того ж дня споживач персонально переконається, що фактичний обсяг спожитого газу зараховано на його Особовий рахунок, – резюмує Віталій Рейда. Але для тих споживачів, хто ще не користується комп’ютером, є гарна можливість телефонного інформування».
Показання приладів обліку газу від споживачів приймаються ПАТ «Хмельницькгаз» щомісячно до 05 числа місяця, наступного за звітним. Однак, беручи до уваги те, що дані, передані через Контакт-центри, обробляються кілька днів, газорозподільні підприємства переконливо просять сповіщати про фактичні обсяги споживання раніше – 1, 2 або 3 числа.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього