Хмельничан робитимуть тверезішими за допомогою інновацій
Продаж алкоголю з 11 ранку і до 10 вечора тепер хочуть контролювати під об’єктивом.Хмельничан робитимуть тверезішими за допомогою інновацій
У Хмельницькому заговорили про інновацію, яка зробить містян тверезішими. Дедлайн на продаж алкоголю з 11 ранку і до 10 вечора тепер хочуть контролювати під об’єктивом. Хто апарат у себе встановити відмовиться, о 22-й і закриється.

Кількість людей напідпитку на вечірніх вулицях зростає, і заборона на продаж діє начебто й не на всіх. Багато полиць магазинів заставлені алко-напоями та суміжними товарами – горішками, чіпсами, шоколадками тощо.

Тепер в управлінні торгівлі заговорили і про нові технології. Так, мають у планах встановити на касах камери відеоспостереження. Себто, вони і дозволять слідкувати за недобросовісними продавцями. В іншому випадку, разом із забороною продажу, зачинятимуть магазини, адже поки що поліція може реагувати лише за зверненням громадян. В іншому випадку – безсилі.

Наразі таких звернень було лише 22 і 12 стосовно продажу сигарет й алкоголю без акцизу. Нагадаємо, пошкодження акцизу прирівнюється до його відсутності. Штраф за порушення може становити від 17 до 170 гривень, а за п’ятикратну і більше повторюваність – від 510 до 1700 гривень.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього