Хмельничан-водіїв змусять платити 125 000 грн податку
Власникам автомобілів з великим об\’ємом двигуна таки доведеться розщедритися. Верховна Рада прийняла закон про додаткове оподаткування «розкішних» автомобілівХмельничан-водіїв змусять платити 125 000 грн податку
Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким власники автомобілів з великим об\’ємом двигунів будуть платити 25 000 грн. щорічно

За новоспеченим законом, розкішними автомобілями прийнято вважати всі автомобілі, як бензинові, таки дизельні, з об\’ємом двигуна від 3 літрів.
Відповідно до закону, власники авто не старше п\’яти років з двигунами від 3 літрів будуть зобов\’язані щорічно платити в якості податку на розкіш 25 000 грн.
Іншими словами, якщо ви купили новий позашляховик або бусик з двигуном від трьох літрів, то ви повинні будете щороку платити, крім інших податків, ще й податок на розкіш.

Цікаво, що автори закону при розробці податку на розкіш абсолютно не врахували вартість автомобіля. Тобто, за логікою законодавців, власник позашляховика Nissan Murano з об\’ємом двигуна 3,5 літра – багата людина і повинен заплатити 125 000 грн. А власник кросовера Lexus RX з мотором на 2,7 літра – людина небагата, тому податок на розкіш платити не повинен.

Зокрема, Яценюк, виступаючи перед Верховною Радою, заявив: «Вводиться податок на бензинові та дизельні автомобілі об\’єм двигуна більше 3000 кубічних сантиметрів віком до 5 років за ставкою 25 000 грн. в рік».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього