Хмельничан з Днем міста привітав прем'єр-міністр України
\” Дорогі хмельничани! Вітаю вас із Днем вашого чудового, гордого і неповторного міста. Воно пережило за свою майже шістсотрічну історію не одну війну та іноземну навалу, але знов підносилося, відбудовувалося, поверталося до мирного життя\”, – йдеться у вітальному листі Арсенія Яценюка.Хмельничан з Днем міста привітав прем'єр-міністр України
\” Дорогі хмельничани! Вітаю вас із Днем вашого чудового, гордого і неповторного міста. Воно пережило за свою майже шістсотрічну історію не одну війну та іноземну навалу, але знов підносилося, відбудовувалося, поверталося до мирного життя\”, – йдеться у вітальному листі Арсенія Яценюка.
\”Старий Проскурів відіграв визначальну роль у національно-визвольній боротьбі минулого століття, сучасний Хмельницький – у боротьбі століття нинішнього, боротьбі за нашу свободу, гідність і європейське майбутнє.
Честь і слава хмельничанам, які своєю працею і талантом сприяють розвитку України, підносять її могутність, відстоюють її на фронті із зброєю в руках.
Хай завжди синіє над вашим містом мирне небо, лунають дитячі голоси, а люди всміхаються один одному. Щастя вам і добробуту\”, – побажав прем\’єр-міністр України хмельничанам.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього