У штабі політичної партії «Народний фронт» 14 жовтня відбулася прес-конференція в якій взяв участь Андрій Тетерук – командир батальйону «Миротворець» та член Військової ради «Народного Фронту»
Хмельничан закликали йти на вибори з розумом, а не емоціямиУ штабі політичної партії \”Народний фронт\” 14 жовтня відбулася прес-конференція в якій взяв участь Андрій Тетерук – командир батальйону «Миротворець» та член Військової ради «Народного Фронту»

Хмельничан закликали йти на вибори з розумом, а не емоціями

Андрій Анатолійович з першого дня «конфлікту» пішов добровольцем на фронт. За його плечима – Слов’янськ, Дзержинськ, пекло Іловайська…
Сьогодні у нього з’явився ще один фронт – політичний.

– У меня были предложения и от других партий: более радикальных и более рейтинговых, но, как взвешенно и обдумано я пошел на фронт, защищать Украину от российских оккупантов, так же взвешенно и обдуманно я выбрал «Народный фронт», – зізнався Андрій Тетерук.
– Почему? После бегства из страны Януковича – в стране наблюдался некий политический коллапс: никто не хотел брать ответственность на себя. Критиковать всегда легче, но когда пришло время проявить мужество и взвалить на себя ответственность за судьбу многомиллионной страны почти все исчезли с горизонта.
Именно поэтому Арсений Яценюк, взявший на себя такую ношу, в моем понимании мужских поступков, заслужил высший балл. Как и вся его команда.

– Я мог бы бегать и кричать перед избирателями про олигархов. Причем если бы делал это не с вилами, а с автоматом, выглядело бы это еще эффектнее. Но пришло время выбирать с умом, а не с эмоциями.

Андрій Тетерук відмітив і те що багато чиновників не хочуть бачити в парламенті командирів добровольчих з’єднань. «Старые корупционеры знают, что мы не будем красть и не дадим сделать это другим».

Було цікаво послухати військову людину, командира, батька двох синів, який разом зі своїми бійцями і військовими побратимами забезпечував порядок в АТО.

У прес-конференції також взяли участь і кандидати у народні депутати від партії «Народний фронт» по Хмельницькому: Руслан Афійчук, депутат Хмельницької міської ради, Дмитро Беспалов, заступник начальника Служби автомобільних доріг Хмельницької області та Мирослав Мусій.

Хмельничан закликали йти на вибори з розумом, а не емоціями
Кандидати висловили сподівання, що на найближчих виборах люди перестануть легковажно керуватися одномоментною вигодою, продаючи свій голос за кілька сотень гривень. Натомість, згадають, не те, хто що говорив, а те, хто що робив для захисту України як на Донбасі, так і в уряді.

«Народний Фронт – єдина партія, члени якої взяли на себе відповідальність у складні часи. Завдяки роботі команди Україна достойно витримала удар путінської Росії. І треба пам’ятати – 26 жовтня країна обиратиме нового прем’єра. І саме у «Народного фронту» – єдина достойна кандидатура на цю посаду» – підводячи підсумки прокоментував Олександр Ксенжук, голова обласного осередку партії

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і