Хмельничан закликають бойкотувати компанії і товари, які належать "регіоналам" Листівки із закликом не купувати продукцію \”регіоналів\” поширюють на вулиці, розклеюють у під’їздах та на зупинках громадського транспорту.Листівки із закликом не купувати продукцію \”регіоналів\” поширюють на вулиці, розклеюють у під’їздах та на зупинках громадського транспорту.

Суть бойкоту – максимальне інформування про торгівельні марки \”бізнесменів-регіоналів\”. Активісти збирають кошти на друк просвітницьких матеріалів ініціативи Економічний бойкот регіоналів. Зокрема, студентський рух бойкоту поширений у Львові. У відкритій групі \”Бойкот Партії Регіонів\” ВКонтакте налічується понад 5, 5 тисяч учасників.

Лідерку \”Національного альянсу\” Майю Москвич хочуть притягти до відповідальності за участь в акції, що стосувалася бойкоту бізнесу \”регіоналів\”, повідомляє \”Українська правда\”. Згідно з інформацією, мешканку Луцьку звинуватили у «хуліганстві», вчиненому групою осіб. Згідно кримінального провдаження за частиною 2 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу їй загрожує обмеження волі термін до 5 років або позбавлення волі на термін до 4 років.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього