Хмельничан закликають долучитись до акції \”Зробимо Україну чистою! 2015\”

Хмельничан закликають долучитись до акції "Зробимо Україну чистою! 2015"
З настанням тепла в Хмельницькому традиційно розпочинається прибирання територій міста.Хмельничан закликають долучитись до акції "Зробимо Україну чистою! 2015"
З настанням тепла в Хмельницькому традиційно розпочинається прибирання територій міста. В рамках проведення Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою! – 2015», хмельничани наводитимуть лад у місцях відпочинку, зелених та лісових насадженнях, на територіях біля водойм тощо. Минулого тижня долучилися до весняного прибирання і працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, які організовано вийшли на прибирання рідного міста.
В результаті проведеної акції очищено від сміття лісовий заказник місцевого значення «Лісогринівецький», що розташований на території Хмельницького лісництва ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство». Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого життя починається з чистоти та порядку нашої оселі і подвір’я.
Держекоінспекція у Хмельницькій області нагадує, що 25 квітня у Хмельницькому відбудеться всеукраїнська акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою! – 2015», взяти участь у якій може кожен бажаючий.
Спільними зусиллями зробимо наш край чистішим і гарнішим, бо від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь!

Хмельничан закликають долучитись до акції "Зробимо Україну чистою! 2015" Хмельничан закликають долучитись до акції "Зробимо Україну чистою! 2015"

Залишити відповідь