Хмельничан закликають допомогти у відновленні Ратуші в смт Чорний Острів
У червні 2014 року в смт Чорний Острів згоріла Ратуша – унікальна пам’ятка історії та культури I пол. XIX століття. Обласна громадська організація “Відродження Чорного Острова” розробила проект реставрації об’єкта вартістю 2 млн гривень.Хмельничан закликають допомогти у відновленні Ратуші в смт Чорний Острів
У червні 2014 року в смт Чорний Острів згоріла Ратуша – унікальна пам’ятка історії та культури I пол. XIX століття. Обласна громадська організація \”Відродження Чорного Острова\” розробила проект реставрації об’єкта вартістю 2 млн гривень.
Відповідно до проекту, у Ратуші планують створити музей історії селища з натуральними експонатами колекції існуючого музею, а також реконструювати заїжджий двір.
Окрім цього, проект передбачає номери для туристів, кабінет засідань з гербом селища, магазини, кафе. Особливістю маршруту стануть відремонтовані підземні ходи.
У разі зацікавленості та можливості надання благодійної допомоги ГО \”Відродження Чорного Острова\” пропонує долучитися до порятунку та відродження пам’ятки, яка є унікальною як для Хмельниччини, так і для України загалом.
Додаткова інформація за тел: (0382) 79-57-79, 067-261-37-50.

Хмельничан закликають допомогти у відновленні Ратуші в смт Чорний Острів

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього