Хмельничан закликають не панікувати
Активісти розпочали у Facebook флеш-моб «Стоп паніка».Хмельничан закликають не панікувати
У Запоріжжі активісти розпочали у соцмережах флеш-моб, спрямований на протидію панічним настроям серед населення, що спровоковані падінням курсу гривні. На сторінці акції розміщені плакати із закликами до припинення ажіотажу на продовольчому ринку. У планах активістів розмістити аналогічні, але паперові плакати у громадських місцях.

«Ми самі у цьому винні, бо купуючи зайві 10 кілограмів цукру, ми призводимо до того, що продавці цього цукру, які бачать такий попит, піднімуть ціну на нього вдвічі», – розповів один із організаторів акції Юрій Хохлов.

У багатьох українських містах нині панує продовольчий ажіотаж і Хмельницький не став виключенням. Люди активно розкуповують у магазинах харчі тривалого зберігання – крупи, цукор, борошно.

«Окрім того, що ми поширюємо такі оголошення у фейсбуці, просимо перепост, ми такі оголошення по всіх зупинках, по магазинах будемо вивішувати. Коли написано «Стоп паніка», це говорить про те, що ми не підаємося паніці. Візуалізація цієї акції трохи заспокоює людей. Коли люди звичайні, не якісь лідери наші київські говорять один одному «Стоп», люди дійсно зупиняються», – каже Юрій Хохлов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього