У Хмельницький завітає культурно-мистецька акція “Україна — разом!”

Хмельничан закликають приєднатися до творення національного рекорду у вишивці карти УкраїниХмельничан закликають приєднатися до творення національного рекорду у вишивці карти України

У Хмельницький завітає культурно-мистецька акція “Україна — разом!”.
У понеділок, 22 вересня, у Хмельницькому на вулиці Проскурівській поблизу кінотеатру імені Шевченка хмельничани долучаться до вишивання карти України.

“У Хмельницькому буде організовано творчий майданчик, де до вишивання полотна масово долучатимуться як професійні вишивальники, так і усі бажаючі перехожі. Також буде організовано мистецьку програму, читання патріотичної поезії та музику. Після того, як кожне місто вишиє свій регіон, карта передається далі, до сусідньої області”, – розповідають організатори.

Вишивання буде проходити упродовж тривалого часу, вишивка проїде всіма обласними центрами України, акція вже відбулась у Вінниці, Житомирі, Рівному, Луцьку, Львові, Ужгороді та Маріуполі. Завершиться вишивання у Києві, на Майдані Незалежності, у річницю революційних подій.

Акція «Україна – разом!» претендує на національний рекорд. Національний реєстр Рекордів України офіційно погодився на фіксацію рекорду в номінації «Мистецтво» – «Карта України вишита вручну найбільшою кількістю вишивальників». Для встановлення рекорду необхідно побити попередній – 236 людей.

У Хмельницькому акція розпочнеться у понеділок, 22 вересня, о 12:00 поблизу кінотеатру імені Шевченка.

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього