Хмельничан закликають увійти в новий рік без боргів
Заборгованість жителів міста за всі види житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міста, станом на 1 грудня 2014 року становить понад 34,7 млн. грн.Хмельничан закликають увійти в новий рік без боргів
Заборгованість жителів міста за всі види житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міста, станом на 1 грудня 2014 року становить понад 34,7 млн. грн.
Рівень оплати хмельничан теплопостачальним підприємствам за січень – листопад склав 96,1 %, за листопад хмельничани проплатили лише 64,9 % від нарахованої суми. Порівняно із початком року заборгованість жителів обласного центру за послуги з теплопостачання збільшилась на понад 3,7 млн. грн. і станом на 1 грудня становить більше 18,1 млн. грн.
Не покращилася ситуація також і з розрахунками за спожиті послуги водопостачання. Лише від початку поточного року борг хмельничан комунальному підприємству “Хмельницькводоканал” зріс майже на 2,2 млн. грн. і на 1 грудня становить понад 6,8 млн.грн. Рівень проплат хмельничан за цей вид послуг за січень-листопад ставить лише 97,2 %.
За послуги, які надають житлово-експлуатаційні контори міста, на початок грудня хмельничани мають борг 7,8 млн. грн. Від початку року цей показник збільшився на понад 1,1 млн. грн. Найнижчий відсоток проплат за січень-листопад у ЖЕКах №6, № 1, № 5, ЖКК \”Будівельник\”, ТОВ \”ЖЕО\”.
За вивіз твердих побутових відходів на початок липня хмельничани заборгували ХКП “Спецкомунтранс” більше 2 млн. грн. Від початку року заборгованість збільшилась на 428 тис. грн.
Негативний досвід інших українських міст мав би стати для хмельничан певною засторогою – якщо хочемо отримувати послуги від комунальників, зобов’язані вчасно платити за ці послуги. Якщо тенденція зростання боргів збережеться, тоді й хмельничанам доведеться розпрощатися із звичним комфортом.
Зважаючи на це, міська влада закликає хмельничан усвідомити, що від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги багато в чому залежить якість та повнота надання цих послуг, якісна робота житлового господарства міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього