Хмельничан закликають встановити Держаний Прапор України на житлових будинках
23 і 24 серпня в нашій державі відзначаються величні свята – День Державного Прапора України та День незалежності України.
Хмельничан закликають встановити Держаний Прапор України на житлових будинках
23 і 24 серпня в нашій державі відзначаються величні свята – День Державного Прапора України та День незалежності України.

Сьогодні кращі сини українського народу віддають свої життя за те, щоб прапор нашої держави міг вільно майоріти над усією її територією.

З нагоди свят та на вшанування однієї із найголовніших святинь нашого народу виконавчий комітет Хмельницької міської ради звертається до хмельничан з проханням 22-24 серпня встановити Державний Прапор України на житлових будинках і балконах своїх помешкань – це стане яскравим виявом нашої патріотичної позиції.

Одночасно, нагадуємо лідерам політичних партій і громадських організацій, що від 2003 року в місті Хмельницькому побутує гарна традиція – відзначати головне державне свято без політичних гасел та символіки.

Керівникам установ, організацій і підприємств різних форм власності наголошуємо про необхідність у ці святкові дні встановити Державний Прапор України на адміністративних приміщеннях, закладах освіти і науки, культури, охорони здоров’я, будівлях підприємств, установ та організацій усіх форм власності та забезпечити благоустрій прилеглої території.

Рекомендуємо підприємцям області, зокрема, власникам магазинів, літніх кафе та ресторанів, у святкові дні послуговуватись музичною творчістю українських виконавців.

Офіційна церемонія підняття Державного Прапора України у місті Хмельницькому, як і кожному населеному пункті України, відбудеться 23 серпня на головній площі міста – майдані Незалежності України.

Усі заходи, які відбуватимуться у Хмельницькому в День Державного Прапора України і 24-ої річниці Незалежності України будуть пройняті духом патріотизму і національної єдності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього