Хмельничан запрошують до справжнього діалогу музичних культур України, Росії, Франції та Швейцарії.
Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії запрошує хмельницьку публіку на нову творчу зустрічХмельничан запрошують до справжнього діалогу музичних культур України, Росії, Франції та Швейцарії.
Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії запрошує хмельницьку публіку на нову творчу зустріч. Цього разу ми станемо свідками справжнього діалогу музичних культур України, Росії, Франції та Швейцарії.

Запропонований вашій увазі Концерт для віолончелі з оркестром К. Сен-Санса прозвучить в яскравій інтерпретації швейцарського віолончеліста, лауреата міжнародних конкурсів Дениса Северіна.

Випускник Московської, Женевської консерваторій, музичних академій Базеля, харківчанин Денис Северін – концертуючий музикант світового рівня. Насичений гастрольний графік він успішно поєднує з викладацькою діяльністю на посаді професора Вищої школи музики у Женеві та Вищої школи мистецтв у Берні.

У програмі концерту також пропонується знаменитий шедевр І. Стравінського – балет «Петрушка». Своєрідний символ народного духу, цей балет став справжньою окрасою творчості російського композитора, що згодом отримав самостійне оркестрове концертне життя.

Участь беруть:
Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії
Художній керівник і головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Сергій Леонов
Диригент програми – Тарас Мартиник
Соліст – лауреат міжнародних конкурсів Денис Северін (віолончель, Швейцарія)

У програмі:
1. Сен-Санс: Концерт для віолончелі з оркестром № 1 a-moll ор.33
2. І. Стравінський Оркестрова сюїта балету «Петрушка»
3. Г. Форе: Елегія, ор. 24

Дата:
5 грудня, п’ятниця, 18.30

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього