«До Дерева»- саме таку назву має мистецький проект, який буде в місті з 28 серпня до 28 листопада. Проект буде проводитися Хмельницьким обласним художнім музеєм та арт-центром Павла Гудімова «Я Галерея» (м. Київ) й присвячений 23 річниці Незалежності України

Хмельничан запрошують долучитися до цікавого мистецького проектуХмельничан запрошують долучитися до цікавого мистецького проекту

«До Дерева»- саме таку назву має мистецький проект, який буде в місті з 28 серпня до 28 листопада. Проект буде проводитися Хмельницьким обласним художнім музеєм та арт-центром Павла Гудімова «Я Галерея» (м. Київ) й присвячений 23 річниці Незалежності України.
Основною складовою проекту є виставка живопису та скульптури відомого українського художника, лауреата премії імені В.Стуса, премії ARSENALE AWARDS 2012, письменника і філософа Миколи Малишка.
В своїй творчості Микола Малишко спирається на традиції вітчизняної дерев’яної скульптури, української та японської народної пластики, на власні архітектурні практики. Поштовхом до нинішнього проекту стала скульптурна композиція 2000 року: постать людини, що обіймає дерево. Її символіка актуалізує широкий діапазон стосунків людини і дерева в різноманітних його сенсах.
Проект порушує багато аспектів нашого буття, а тому відкриває можливості для мистецьких зустрічей і дискусій з різних питань сучасності: генералізація ідентичності; проблеми екології в контексті глобальних викликів; етнологія: збереження традицій як місток у майбутнє нації, нові смисли духовної спадщини нації у новітній час, історичні паралелі (Росія, Польща); феномен українського авангарду тощо.
В рамках проекту плануються лекції куратора Павла Гудімова, зустрічі з митцями, мистецтвознавцями, екологами, громадськістю, виступи музикантів і фольк-гуртів.
Організатори запрошують взяти участь у проекті всіх охочих та долучитись до співпраці.
Місце проведення: Хмельницький обласний художній музей (Проскурівська , 47)

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту