Хмельничан запрошують на акцію «Євробус»
Організатори запрошують зустріти Євробус, поспілкуватися з експертами та дипломатами Представництва Європейського Союзу в Україні.Хмельничан запрошують на акцію «Євробус»
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на вуличний інформаційно-пізнавальний захід «Євробус: будуємо Європу в Україні», який відбудеться 13 червня о 16.00 на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка.

Організатори запрошують зустріти Євробус, поспілкуватися з експертами та дипломатами Представництва Європейського Союзу в Україні, взяти участь у конкурсах і вікторинах на знання фактів про ЄС, разом з митцями розмалювати на склі символи різних країн Європи, взяти участь у селфі-флешмобі #Eurobus, відвідати вуличну бібліотеку та фотовиставки на європейську тематику, дізнатись про освітні можливості для українців від Європейського Союзу. Євробус – це альтернативний спосіб проведення освітніх заходів на європейську тематику, покликаний об’єднати Україну та ЄС і збільшити інтерес жителів міст до питань євроінтеграції.

Вхід вільний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього