Хмельничан запрошують на фестиваль гармонійного розвитку
Щорічний фестиваль гармонійного розвитку особистості \”Мистецтво БУТИ…\” знову збирає цікавих, творчих і позитивних людейХмельничан запрошують на фестиваль гармонійного розвитку
Щорічний фестиваль гармонійного розвитку особистості \”Мистецтво БУТИ…\” знову збирає цікавих, творчих і позитивних людей та запрошує їх 22-23 листопада на Проскурівську, 61 (УПК, біля пам\’ятника \”Ангел скорботи\”).
Понад 50 майстер-класів з різних напрямків, серед яких психологія, живопис, йога, танці, як і від чудових майстрів-хмельничан, так і від гостей з інших міст України: особистісний та духовний розвиток, взаємостосунки, оздоровчі техніки і краса, творчість та ін. Паралельно будуть діяти 6 залів, серед яких кожен зможет обрати тему, яка найбільше його зацікавила.
А також для приємні музичні сюрпризи, незвичайна ярмарка, смачна їжа, для бажаючих – недільна банька, нові знайомства та спілкування, атмосфера позитиву, радості і любові.
До 20 листопада квиток на фестиваль \”Мистецтво БУТИ…\” коштуватиме 150 гривень (два дні). Після 20 листопада ціна квитка – 190 грн./2 дні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього