Хмельничан запрошують на фотовиставку Вікторії Тимошенко «Проблиски»
Виставка «Проблиски» поєднує біля 50 фотографій, знятих переважно у 2013-2016 роках.Хмельничан запрошують на фотовиставку Вікторії Тимошенко «Проблиски»
Відкриття відбудеться 16 червня о 16:00 за адресою вул. Проскурівська, 56, повідомляють на сайті міської ради.
Виставка «Проблиски» поєднує біля 50 фотографій, знятих переважно у 2013-2016 роках. Вони належать до різних жанрів (природа, міський пейзаж, портрет, натюрморт), але поєднані світловими або кольоровими акцентами, ефектами. Під дією раптово виникаючого з темряви світла перебувають ландшафти, рослини, люди, тварини, предмети. Виставка експонувалась у 2015 році в Сумах, зараз доповнена декількома новими роботами.

Хмельничан запрошують на фотовиставку Вікторії Тимошенко «Проблиски» Хмельничан запрошують на фотовиставку Вікторії Тимошенко «Проблиски»

Вікторія Тимошенко
Народилась у 1976 році, проживає в Сумах, працює за спеціальністю, яка не пов’язана з фотографією.
З фотоапаратом потоваришувала в підлітковому віці, після перерви (навчання та період появи доступної цифрової техніки) поглянула на це з іншого, мистецького, боку.
З 2009 року перебувала в лавах сумського міського фотоклубу «Імпульс», зараз – член фотоклубу «Позитив».
У 2012 році вступила до Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ).
Провела чотири персональні фотовиставки, брала участь у багатьох місцевих, національних та міжнародних фотовиставках. У фотографіях переважають пейзажі, природа, діти, жанрові замальовки, портрети, елементи архітектури, натюрморти, але частіше жанри переходять один в інший, додаються елементи метафізики, концептуальність – і фотографію важко віднести до конкретної категорії. Головне – побачити незвичайне в звичайному.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього