Хмельничан запрошують на казково-містичний неоренесанс
У Центрі \”Сорока\” прозвучать як найновіші авторські композиції з мого альбому \”Згадай своє Небо\” так і твори з попереднього альбому епохи РенесансуХмельничан запрошують на казково-містичний неоренесанс
Якщо Ви – прихильник змістовної філософської музики, то новий сольний альбом «Згадай своє Небо!» луцького гітариста Олександра Хмільовського в оригінальному стилі казково-містичного нео-ренесансу саме для Вас.
Як зізнається Олександр, казково-містичний нео-ренесанс – це навіть не стиль, а якийсь власний світ чи ціла культура, виражена в музичній сфері.
Твори, які ввійшли до нового альбому, виконані на 3-4 музичних інструментах. Тут можна почути звучання двох гітар, барабанів, блок-флейти. Слухаючи композиції з нового альбому «Згадай своє небо», поринаєш у світ фентезі, де переплелися дрімучі ліси з казковими ельфами, лицарі, космос і містика.
– Під час своїх виступів я часто кажу, що ніхто не знає, де він був 100 років тому і також не знає, де буде через 100 років у майбутньому, – каже Олександр Хмільовський. – У кожного є те джерело, з якого він вийшов, і сенс життя, бо навряд чи ми прийшли на цю землю, аби просто з’їсти певну кількість їжі чи виспати певну кількість годин. Мій новий альбом нагадує людям про вічне і дає одну з можливих логічних відповідей на питання: «Що ми робимо на цій землі?».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього