Хмельничан запрошують на концерт Олександра Розенбаума - лікаря з душею поета 20 лютого у Києві дасть концерт легендарний співак та композитор Олександр Розенбаум. Послухати класику російського шансону та насолодитися живим виконанням пісень можна буде у Палаці «Україна».20 лютого у Києві дасть концерт легендарний співак та композитор Олександр Розенбаум. Послухати класику російського шансону та насолодитися живим виконанням пісень можна буде у Палаці «Україна».

Початок о 19:00.

Квитки – 300 – 2500 гривень. Квитки можна придбати на сайті karabas.com.

Лікар за освітою і поет та композитор у душі Олександр Розенбаум має величезну кількість шанувальників. Мабуть, важко знайти серед старшого покоління людину, яка не наспівувала його «Вальс-Бостон» чи «Казачья». Сам же музикант отримує задоволення від того, що він робить, і це задоволення передає залу.

– Я завжди прошу, щоб наприкінці мого концерту у залі включили світло. Це я роблю, оскільки для мене це не концерт, а зустріч однодумців і тих, хто дихає або хоче дихати однаково. Тому коли у залі горить світло, люди відчувають, що вони стали ближчими один до одного, – каже у інтерв’ю Олександр Розенбаум.

Музикант вважає, що для артиста не повинно існувати поняття «провалити концерт». На сцену щоразу потрібно виходити і викладатися на повну.

– Я не маю права виступити нижче свого рівня, оскільки я – артист. Якщо б я забував про це, тоді я був би не артистом, а «звездуном». Таких зараз навколо дуже багато. Але справжніх артистів дуже мало, – каже Олександр Розенбаум. – Я – артист. Я дуже хочу, щоб про мене складалася думка як про артиста з великої літери.

Найголовніше у житті музиканта – це музика.

– Музика – це моя професія, моє життя, моє все, – каже Олександр Розенбаум. – Я слухаю її професійно, як і більшість моїх колег-музикантів. Відпочити можу тільки під класику.

Найголовніше у житті Олександра Розенбаума – це здоров\’я близьких і друзів.

– Мені приємні успіхи країни, якщо вони є, і відчуття абсолютної незалежності – я вважаю це найбільшим досягненням свого життя. Мені байдуже, що про мене говорять. Я сам обираю свій шлях, – каже музикант.

Аби позбутися поганого настрою, співак зустрічається з друзями та близькими, любить бавитися з тваринами.

– Я проводжу час з тваринами, коли мені сумно. Я тримаю бультер’єра. Люблю ще коней і взагалі будь-яких тварин, – каже Олександр Розенбаум.

Здається, про що вже може мріяти людина, яка стільки досягла у своєму житті? Але у Олександра Розенбаума є мрія.

– Я хочу поїхати в село, жити на природі і розводити собак, – каже співак.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього