Хмельничан запрошують на «Новорічний маскарад - 2015»
Свої творчі роботи представили учні образотворчих відділень початкових спеціалізованих мистецьких закладів міста Хмельницького.Хмельничан запрошують на «Новорічний маскарад - 2015»
18 грудня о 15.00 у музеї історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30) відбудеться відкриття виставки робіт учасників ІV-го міського конкурсу новорічної маски та української народної ялинкової іграшки серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких закладів міста Хмельницького «Новорічний маскарад – 2015». Конкурс організували управління культури і туризму міської ради та Хмельницька дитяча музична школа №3.
Свої творчі роботи представили учні образотворчих відділень початкових спеціалізованих мистецьких закладів міста Хмельницького. На конкурс подано більше 250 творчих робіт. Вік учасників конкурсу – від 6 до 16 років, повідомляють на сайті міської ради.
Всі, хто завітає на виставку, матимуть приємну нагоду помилуватися витворами вмілих рук юних майстрів, поринути у цікаву і захоплюючу подорож у дитячий світ новорічної казки.
Виставка-конкурс «Новорічний маскарад – 2015» має на меті:
– виховання художнього смаку та формування в учнів практичних вмінь і навичок з виготовлення новорічно-різдвяних масок та українських народних ялинкових іграшок з використанням різноманітних матеріалів і технік;
– відродження національних традицій у виготовленні іграшки як частки матеріальної і духовної культури народу;
– виявлення та підтримки художньо – обдарованих дітей та молоді міста;
– популяризації дитячої художньої творчості;
– співпраці та обміну досвідом між викладачами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва позашкільних навчальних закладів міста.
Експозиція подарує всім незабутніх вражень в атмосфері новорічно-різдвяних свят.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього