Хмельничан запрошують на «Репортаж з минулого»
В основі документальної стрічки, яку демонструватимуть 23 листопада у кінотеатрі імені Т. Г. Шевченка, – інтерв’ю подолян, записані на Майдані у Києві 9-11 листопада минулого рокуХмельничан запрошують на «Репортаж з минулого»
В основі документальної стрічки, яку демонструватимуть 23 листопада у кінотеатрі імені Т. Г. Шевченка, – інтерв’ю подолян, записані на Майдані у Києві 9-11 листопада минулого року.
У неділю, 23 листопада у хмельницькому кінотеатрі ім. Т. Г. Шевченка о 13.00 відбудеться показ першої частини документальної стрічки «Репортаж з минулого». Змонтована вона з міні-інтерв’ю мешканців Хмельниччини, які вони давали на Майдані Незалежності у Києві 9-11 листопада минулого року. Ця документальна стрічка – «дітище» хмельницького активіста Михайла Габруха, який працював над нею майже чотири місяці. До речі, він і автор відеоматеріалів, з яких монтувалась стрічка.

Нині ж Михайло Габрух працює над другою та третьою частинами «Репортажу з минулого», які висвітлюватимуть січневі-лютневі події на столичному Майдані.

Вхідна на показ документальної стрічки «Репортаж з минулого» – вільний.[right][/right]

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього