Хмельничан запрошують на унікальну фотовиставку
23 березня о 17.00 у приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М. Реріха (вул. Подільська, 25, 2-й поверх) відбудеться відкриття унікальної фотовиставки «ТИБЕТ: ШЛЯХ НА КАЙЛАС».Хмельничан запрошують на унікальну фотовиставку
23 березня о 17.00 у приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М. Реріха (вул. Подільська, 25, 2-й поверх) відбудеться відкриття унікальної фотовиставки «ТИБЕТ: ШЛЯХ НА КАЙЛАС».
Організаторами виставки виступили Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру», Хмельницький національний університет, ТОВ «Автолідер».
Вхід вільний.
Планується організація безкоштовних екскурсій для школярів і студентів міста й області.
Виставка працюватиме щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 до 18:00.

Коротко про авторів виставки:
Сергій Балалаєв – вчений, мандрівник, організатор багатьох експедицій в найцікавіші місця нашої Планети (Індія, Непал, Тибет, Алтай, Перу, Мексика, Гватемала, Шпіцберген тощо). Останні вісім років присвятив вивченню одного з сакральних місць на Землі – Тибету. Особливу увагу приділяє дослідженням місць, які мали особливу значимість для сім\’ї Реріхів.
Галина Котовська – математик за освітою, бізнес-леді, мандрівниця по «місцях сили» нашої Планети, фотограф. Останні сім років присвятила вивченню Тибету.
Олександр Титов – фотограф і мандрівник, організатор і учасник експедицій в загублені куточки Сходу, в тому числі – за маршрутом Центрально-Азіатської експедиції Реріхів (Індія, Китай, Монголія, Алтай, Китай). У 2011-2012 роках брав участь в експедиціях Сергія Балалаєва до Кайласу, матеріали яких представлені на цій виставці.
Володимир Мельник – freelancer фотограф і координатор експедицій. Займається фотозйомкою і створенням документальних фільмів у важкодоступних місцях планети. Має великий досвід участі у рятувальних операціях в усьому світі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього