Хмельничан запрошують на упорядкування історичних пам'яток в Ізяславі
На волонтерів, які візьмуть участь у проекті, очікує безкоштовна екскурсія палацом та костьоломХмельничан запрошують на упорядкування історичних пам'яток в Ізяславі
На волонтерів, які візьмуть участь у проекті, очікує безкоштовна екскурсія палацом та костьолом.
Волонтерський проект “У майбутнє через культуру” запрошує хмельничан до участі у трудових загонах, які упорядковують та розчищають від сміття історичні пам\’ятки області. Найближчий виїзд — у неділю 19 жовтня в одне з найстарших літописних міст Поділля — Ізяслав.

«Головні об\’єкти, які ми впорядковуємо, це комплекс палацу Сангушків та комплекс костьолу святого Йосипа, – розповідає керівник проекту Денис Монастирський. – Після роботи на волонтерів чекає екскурсія — їм покажуть найкращі місця Ізяслава».

Проїзд до Ізяслава і назад безкоштовний, також волонтерам видають рукавички та інвентар. З собою треба мати робочий одяг та обід.

Виїзд в неділю о 8.00 від обласної філармонії. Повернення: орієнтовно 19.00-20.00 в той самий день. Телефон для довідок (067)990-51-44.

Нагадаємо, що проект волонтерських трудових загонів на Хмельниччині реалізується з 2012 року. Волонтери здійснили неодноразові виїзди у Меджибіж, Самчики, Ізяслав та Антоніни. Завдяки плідній роботі у 2013 році проект “У майбутнє через культуру” отримав президентський грант у 75 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього