Хмельничан запрошують на виставку "Океан любові"
У Хмельницькому відкрили виставку \”Океан любові\” київського фотографа родом з Маріуполя дайвера Миколи Заварика.Хмельничан запрошують на виставку "Океан любові"
У Хмельницькому відкрили виставку \”Океан любові\” київського фотографа родом з Маріуполя дайвера Миколи Заварика.
До експозиції увійшли 48 фотографій, знятих у різні роки в Червоному морі, Індійському океані, на Мальдівах, Індонезії, Малайзії, Новій Гвінеї.

За словами Микола Заварика, фотографувати підводний світ він почав після того, як займаючись дайвінгом, не міг поділитися тими враженнями з друзями і родиною та повністю описати все що бачив під водою. Тоді і вирішив продемонструвати дивовижну красу та унікальний світ через фотографії і вперше зявв фотокамеру під воду. Підводний світ надзвичайно багатий красою, яку людина ще не встигла зіпсувати.
\”Океан – це колиска життя та кохання. Він забирає всю негативну енергію. Коли протягом тижня занурюєшся у нього, приїжджаєш додому зовсім іншою людиною\”, – ділиться думками фотограф.
Хмальничани матимуть змогу оцінити унікальність та неповторність підводної краси представлених в експозиції робіт у музеї-студії фотомистецтва до 7 вересня.

Хмельничан запрошують на виставку "Океан любові"
Хмельничан запрошують на виставку "Океан любові"

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього