Хмельничан запрошують на виставку "Робімо добро, творімо красу..."
«Робімо добро, творімо красу…» — такий вислів є життєвим кредо художниці, майстра народної творчості, члена Національних спілок художників та майстрів народного мистецтва — Ганни Єрменчук-Гручман.Хмельничан запрошують на виставку "Робімо добро, творімо красу..."
«Робімо добро, творімо красу…» — такий вислів є життєвим кредо художниці, майстра народної творчості, члена Національних спілок художників та майстрів народного мистецтва — Ганни Єрменчук-Гручман. Мисткиня є активною учасницею місцевих, обласних, всеукраїнських виставок, міжнародних пленерів та симпозіумів з декоративно-прикладного мистецтва. Окрім численних групових, на її рахунку — шість персональних виставок, три з яких — у Хмельницькому, повідомляють на сайті художнього музею.
Для робіт мисткині характерна виразна художня мова, особливий мистецький почерк, який передає чітко означену, безкомпромісну життєву позицію автора. Споглядаючи розписи художниці, ніби потрапляєш у світ гармонії. В кожній новій роботі Ганна Михайлівна розкриває духовну красу людини, любов до життя, мовою кольору розповідає про радість та добро. Витонченістю малюнку, відчуттям ритму, композиційною довершеністю вирізняються роботи «Соняшник», «Квітне первоцвіт». Враження мисткині від спостереження за оточуючим світом втілилось в анімалістичних та сюжетних роботах. Тут ми бачимо і впертих баранців, і гордих птахів… Неповторний етнографічний колорит відтворено у роботах «Несе Галя воду…», «Світанки й мереживо казкове» та ін.
Попри розмаїття творчого надбання, художниця не акцентує увагу на своїх досягненнях, а постійно турбується про «діточок» (так вона лагідно називає своїх учнів) і робить усе можливе, щоб стимулювати їх до творчості, аби вони стали особистостями. Завдяки своєму педагогу учні активно беруть участь у всеукраїнських та обласних конкурсах, майстер-класах, де посідають призові місця. За минулі п’ять років вони отримали більш ніж 90 дипломів, у тому числі і лауреатів премії ім. Людмили Мазур «Подільська палітра». Частина учнівських робіт представлена в експозиції галереї «На Проскурівській».
Період проведення виставки у Хмельницькому обласному художньому музеї: 18 Грудня 2015 р. – 31 Грудня 2015 р.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього